Tiktok Keşfet Saatleri 2022

 Tiktok Keşfet Saatleri hakkında sizleri detaylıca bilgilendiriyoruz. İşte tüm detaylar.


Tiktok Keşfet Saatleri
Tiktok Keşfet Saatleri

Tiktok keşfet saatleri, birçok Tiktok kullanıcısının daha fazla kazanç sağlayabilmelerine yardımcı olan bir taktiktir. Bunu uyguladığınız zaman, yüklediğiniz videoların keşfet sayfasında çıkma olasılığı yükseliyor hatta ve hatta büyük ihtimalle keşfete düşüyorsunuz. Keşfete düşmenin sonucu olarak ise daha fazla insana erişerek yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz. Kısaca tiktoğu özetlemek gerekirse; Keşfet= Para.


Tiktok Keşfet Saatleri

Tiktok keşfet saatleri, kazanç sağlama olanağı sağladığından dolayı içerik üreticileri tarafından takip edilmeli ve kaçırılmamalıdır. Aşağıda vereceğimiz keşfet saatlerinde videolar yükleyerek keşfete düşebilirsiniz. Ayrıca bu saatlerde paylaşacağınız gönderiler size yüksek sayıda beğeniler ve birçok takipçiler de getirtecektir. 

Aslında bakıldığı zaman tiktok keşfet saatleri her hesap için özeldir. Açmak gerekirse hesabın izleyici kitlesine göre değişiklik göstermektedir. Sizin hesabınıza en uygun keşfete düşme saatini öğrenmek için istatiklerinize girin. Görüntülenme istatiklerinizi bulun ve inceleyin. Bu incelemeler sonucu kendinize bir yol çizin.


Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu :


Pazartesi günü: 20:00 ile 22:00 arası

Salı günü: 20:00 ile 22:30 arası

Çarşamba günü: 20:00 ile 23:00 arası

Perşembe günü: 21:00 ile 22.30 arası

Cuma günü: 21:00 ile 23:30 arası

Cumartesi günü: 18.30 ile 24:00 arası

Pazar günü: 16:30 ile 22:00 arası

Yukarıda sıraladığımız saatler genel saatlerdir. Kendinize özel keşfet saatlerini araştırmalarınız sonucu bulursanız keşfete daha kolay düşebilirsiniz. 

Sık sorulan sorular içinde ne zaman video atamalıyız ve ne zaman canlı yayın açmalıyız. Yukarıda sıraladığımız saatler en uygun saatlerdir. 

Tiktok Keşfet Hilesi

Google de bu konu hakkında birçok içerik bulunsa bile hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Keşfete çıkma hilesi maalesef yoktur. Fakat güzel, kaliteli ve çalıntı olmayan içerikler üretip keşfet saatlerinde yükler ve birazcık da ilgi gösterirseniz tiktokta güzel yerlere gelebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

Tiktok İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

  • Öncelikle akılda kalıcı ve ilgi çekici bir kullanıcı adı belirleyin.
  • Tiktoğu sürekli takip edin. Daha önce yayınlanmış trend videoları inceleyin.
  • Daha önce çekilmemiş, özgün videolar çekmeye çalışın. Bunun için beyin fırtınası yapabilirsiniz. Ne kadar özgün ve kaliteli içerik o kadar izlenme demek.
  • Devamlılık. Genellikle bir hevesle başlayan tiktok serüveni hüsranla sonuçlanıyor. Bu işte devamlılık çok önemli. Günde en az 1 video atın.
  • Takipçileriniz ile haşır neşir olun.
  • Videonuzun altına yapılan yorumlara cevap veriniz. Tabi ki saygı ve sevgi çerçevesinde.
  • Sosyal medya hesaplarınızda video linkinizi paylaşarak  arkadaş çevrenizden izlenme alabilirsiniz.
  • Videolarınızın altında mutlaka ama mutlaka etiket kullanmaya özen gösterin.
  • Videolarınızı genellikle uzun yapmaya çalışın.
  • Son olarak asla ve asla inancınızı kaybetmeyin. Unutmayın, inanmak başarmanın yarısıdır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayın:


Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski